Jak wpływa na nas integracja?

Jak integracja wpływa na Naszą pracę?

Zajęcia zwykłe odbywają się w bardzo miłej atmosferze, gdyż jesteśmy tam wspólnie z Naszymi znajomymi z pracy co pozwala już na większy komfort i chociaż zwykle imprezy szkoleniowe wiążą się z wyjazdem do innego miasta to również Jesteśmy w stanie poznać sporo nowych twarzy. Podczas takiej integracji wzrasta Nasze poczucie wartości, udoskonalamy umiejętności kontrolowania uczuć jak i i emocji a co najważniejsze? Nabór nowych umiejętności współpracy w zespole gdzie bierzemy odpowiedzialność za własne decyzję, więc tutaj w parze idą również konsekwencję czynów. Zwykle wracając do pracy Jesteśmy świadomi jak integracja wpłynęła na Nasze życie zawodowe i jak wielu zalet Nas nauczyła.

Cele integracji

Decydując się na imprezę szkoleniową zawsze jest w tym interes, zwykle jest to nauka o nowym projekcie, danym produkcie który wejdzie na rynek czy nowym samochodzie który na dniach będzie w salonie, natomiast cele są dwa. Pierwszym celem głównym jest zorganizowanie treningu kompetencji i umiejętności tak by rozwój i doskonalenie umiejętności interpersonalnych niezbędnych w przeciwstawianiu się sytuacji bezradności i wykluczeniu społecznemu. Drugim celem jest cel szczegółowy a to pozwala nabyć większej pewności siebie i wiary we własne możliwości, budować poczucie własnej wartości, nauczyć się podstawowych zasad komunikacji, budować pozytywny obraz siebie oraz motywować do podejmowania nowych zadań. Więc imprezy szkoleniowe to nie tylko wyjazd i myśl by się wyszaleć podczas przerwy, lecz czysta edukacja którą trzeba dokształcać dlatego nie warto mylić tych pojęć.

Kto i gdzie wyjeżdża na integracje?

Zwykle większe firmy takie jak salony samochodowe, firmy windykacyjne czy nawet produkcje pozwalają Sobie na wyjazdy gdy jest taka konieczność, lecz również te mniejsze przedsiębiorstwa wysyłają pracowników na doszkolenie i chociaż najczęściej osoby wyżej postawione które mają fach w ręku wyjeżdżają tak tutaj nie wolno się dziwić, przecież to oni będą sprzedawać czy reklamować kolejną nowość o której będą się uczyć. Głównymi miejscami do wyjazdów są takie miasta jak Kraków, Gdańsk i Warszawa gdzie rzadko się zdarzają takie wyjazdy zagranicę.